طراحی سایت

طراحی سایت

ادوین نت قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و ایران با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی،طراحی وب سایت شخصی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت علمی،طراحی سایت صرافی،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای بیش از 500 نمونه کار با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای ادوین نت را به برترین گروه تبدیل نموده است. 

طراح مجدد سایت

دلایل زیادی برای طراحی مجدد وب سایت وجود دارد که برخی از آنها قانع کننده تر از سایرین هستند. با این حال، احتمالا طراحی مجدد وب سایت یکی از آخرین مواردی باشد که در کسب و کار خود به آن فکر می کنید. طراحی وب سایت نقش مهمی در ترافیک و فروش سایت دارد. برای موثر بودن بازاریابی، طراحی سایت جذاب اهمیت بسیاری دارد.  البته ناگفته نماند طراحی سایت مجدد نیازمند هزینه و زمان (حتی چند ماه ) است بنابراین به برنامه ریزی جامعی نیاز است.

هزینه طراحی سایت

یکی از نکات بسیار مهم در هنگام طراحی سایت حرفه ای که ممکن است برخی از افراد توجه بسیار زیادی به آن داشته باشند، هزینه طراحی سایت حرفه ای می باشد. هزینه طراحی سایت حرفه ای به امکانات و قابلیت های سایت بستگی دارد. یکی از گزینه هایی که می تواند بر روی هزینه طراحی سایت حرفه ای تاثیر گذار باشد، امنیت یک سایت می باشد. هر چه بتوان نفوذ به سایت را غیر ممکن تر کرد، قطعا هزینه طراحی سایت حرفه ای نیز افزایش می یابد.

طراحی صفحه ورود

صفحه فرود در واقع ویترین یا دروازه ورود یک سایت محسوب می‌شود. به عنوان مثال اگر کسی با سرچی از گوگل به یک محتوای خاص شما رسید، صفحه آن محتوا صفحه فرود شما محسوب می‌شود. لندینگ پیج یکی از ابزارهای پرکاربرد در  بازاریابی اینترنتی  می‌باشد که با هدف ترغیب کاربران و بازدیدکنندگان به یک هدف مشخص مثل پر کردن فرم اطلاعات، تماس با شما، خرید یک محصول و… طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

سئو و امنیت سایت

به عنوان یک دیجیتال مارکتر، شما باید امنیت سایت را در اولویت قرار دهید. چرا که کاربران از سایت هایی خرید می کنند که امنیت داشته باشد. در ضمن امنیت سایت حالا به یکی از فاکتورهای سئو تبدیل شده است و اگر می خواهید رابطه تان را با گوگل بهتر کنید باید امنیت سایت تان را بالاتر ببرید. امنیت مهم است. چون احتمال دارد شما بارها و بارها تحت حملات هکری قرار بگیرید و حتی متوجه نشوید

طراحی وب سایت سریع

هر یک از این روش ها روند ایجاد و ساخت سایت را سریع ترمی نماید. باید به خاطر داشته باشید که هسته ی اصلی بازاریابی اینترنتی، ایجاد و ساخت سایتی بهینه می باشد!
فرآیند ایجاد یک وب سایت کوچک محلی جهت بازاریاب های اینترنتی و برای بهره وری در وب که از آن استفاده می کنند،می باشد. اگر تمایل به درآمدزایی در اینترنت را دارید، این مرحله بسیارمهم و ضروری می باشد. به عبارتی برای جلب توجه بیشتر مشتری و ایجاد اعتبار در تجارت اینترنتی و بازاریابی به صورت آنلاین نیاز به طراحی یک وب سایت بهینه دارید.